Sirket Profili

Her çeşit dokuma gömlek, bluz, etek ve elbise üretmekteyiz.Ürün gamımız % 40 kadın,% 40 erkek ve% 20 çocuk şeklindedir. % 100 pamuk , pamuk karışımları, pamuk-elastan, polyester, viskon, ipliği boyalı, uni boyalı, metraj baskılı ve jakarlı olmak üzere her türlü dokuma kumaşı kullanabiliyor ve ayrıca dantel ve 7,5 oz’a kadarda denim kaliteler kullanabiliyoruz.
Ürünleri ihraç ettiğimiz ülkeler:

Felsefemiz

Ana hedefimiz müşteri memnuniyeti ve müşteri devamlılığına sahip olmaktır. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak ve hizmet, kalite, fiyat ve tasarım alanlarında en iyi olmaktır. En iyi sonucu almak için ekibimiz iş akışı ve kalite konusundaki tüm deneyimleriyle çalışır.
Ayrıca çok çeşitli kumaş araştırmalarına sahip olmanın ve en iyi tedarikçilerle çalışmanın büyük avantajına sahibiz. Ürünlerimiz için kullanılan kumaş müşterilerimizin taleplerini karşılamak için yerel pazardan, Avrupa veya Uzak Doğu’dan temin edilebilir.

Türkiye, Mısır ve Tunus gibi farklı üretim ülkelerine sahip olma avantajını kullanarak müşterilerimize çeşitli seçenekler sunabilen az sayıdaki şirketten biriyiz. En iyi fiyat ve hizmeti verebilmek için müşterilerimizin ihtiyaçlarını değerlendirir ve bu ihtiyaçlara göre en uygun üretim birimini tayin ederiz.